O firmie

Firma nasza działa na rynku już od ponad 20 lat – umożliwiło to nam zdobycie bogatego doświadczenia i szerokiej wiedzy na temat obróbki drewna litego.

Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim Wrocław, Brzeg Dolny, Wołów, Oborniki Śląskie, Trzebnica, Oleśnica, ale również kraje UE (w szczególności Niemcy).

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja schodów. Zajmujemy się także produkcją mebli z drewna litego, blatów oraz mebli sakralnych (ławek, konfesjonałów itp.). Wykonujemy meble zarówno nowoczesne jak i stylowe. Wykorzystujemy materiały tradycyjne na polskim rynku jak i tarcice egzotyczną np. bodo, sapeli, orzech amerykański, macore, merbau, meranti oraz wielu innych.

Dużym atutem naszej firmy, jest to, że zajmujemy się tokarstwem w drewnie – co umożliwia nam realizacje prawie każdego – nawet najbardziej wyszukanego zlecenia. Jedną z dziedzin tokarstwa, którą się zajmujemy jest tokarstwo odtworzeniowe – stosowane przy rewitalizacji starych i zabytkowych klatek schodowych (tralki, słupy itp.).

Staramy się w naszej działalności łączyć nowoczesność z tradycją.